Katalógové domy

O nás

Navrhovaniu projektov rodinných domov sa venujeme  od roku 1995.  Všetky naše katalógové projekty rodinných domov su naše autorské diela a tvorené architektami:

  • Ing. arch . Ľubica Ondreášová a ing. arch. Martin Prokopovič  

Najprv to boli väčšinou individuálne projekty rodinných domov, ktoré sme spracovali od architektonickej štúdie cez projekt pre stavebné povolenie a realizačný projekt až k projektu interieru. Neskôr sme začali aj s výstavbou rodinných domov, čo bola veľká škola pre spracovanie projektovej dokumentácie .

Neskor sa rozšírila možnosť výstavby rodinného domu pre viac klientov, ale zase sa zmenšili požiadavky na výmeru rodinného domu, rozšírila sa možnosť výstavby rodinného domu na jednoduchom rovinnom teréne a z toho vyplynula situácia spracovať projekty - typové, pre rodinné domy, ktoré by sa dali viac krát využiť.

Samozrejme aj jeden typ projektu rodinného domu môže byť nakoniec vo viacerých variantoch, zrkadlovom obraze, posuny stien alebo priečok a rôzne alternatívy povrchov stien, rôzne typy konštrukcie strechy atď. V súčasnosti spracúvame stále nové varianty katalógových domov a aj bytových domov, pretože to nie je len naša profesia ale naše hobby a záľuba.

INDIVIDUÁLNE PROJEKTY

INFRAŠTUKTÚRA

Vyhľadávanie

Kategória domu:
Celková užitková plocha rodinného domu:
Počet obytných miestností v rodinnom dome:
Architektonický typ projektu rodinného domu:
Cena realizácie stavby:

Kontaktný formulár

Užitočné odkazy