Katalógové domy

O nás

Navrhovaniu projektov rodinných domov sa venujeme  od roku 1995.  Všetky naše katalógové projekty rodinných domov su naše autorské diela a tvorené architektami:

  • Ing. arch . Ľubica Ondreášová a ing. arch. Martin Prokopovič  

Najprv to boli väčšinou individuálne projekty rodinných domov, ktoré sme spracovali od architektonickej štúdie cez projekt pre stavebné povolenie a realizačný projekt až k projektu interieru. Neskôr sme začali aj s výstavbou rodinných domov.

Neskor sa rozšírila možnosť výstavby rodinných domov pre viac klientov, ale zase sa zmenšili požiadavky na výmeru rodinného domu, rozšírila sa možnosť výstavby rodinných domov na jednoduchom rovinnom teréne a z toho vyplynula situácia spracovať projekty - katalógove, pre rodinné domy, ktoré by sa dali viac krát využiť.

Samozrejme aj jeden typ projektu rodinného domu môže byť nakoniec vo viacerých variantoch, zrkadlovom obraze, posuny stien alebo priečok a rôzne alternatívy povrchov stien, rôzne typy konštrukcie strechy atď. V súčasnosti spracúvame stále nové varianty katalógových domov a aj bytových domov, pretože to nie je len naša profesia ale naše hobby a záľuba.

INDIVIDUÁLNE PROJEKTY

INFRAŠTUKTÚRA

Vyhľadávanie

Kategória domu:
Celková užitková plocha rodinného domu:
Počet obytných miestností v rodinnom dome:
Architektonický typ projektu rodinného domu:
Cena realizácie stavby:

Kontaktný formulár

Užitočné odkazy